O společnosti

Letní Alpy je součástí cestovní kanceláře S-GUIDE, s.r.o., která na trhu cestovního ruchu působí již 20 let a dlouhodobě tak pečuje o dovolené mnoha klientů.

Letní Alpy nabízí služby klientům, kteří chtějí při plánování i realizaci dovolené ušetřit svůj čas a cestovat zcela bez starostí.
Na míru připravíme a do posledního detailu naplánujeme rodinám, párům i skupinkám přátel relaxační i aktivní pobyty s nevšedními zážitky. S každým klientem pracujeme individuálně na sestavení cesty i pobytu ve vybrané destinaci a o realizaci dovolených se staráme spolehlivě a ve vší diskrétnosti. Navíc jsme tu pro Vás nejen při plánování cesty, ale také v průběhu Vaší dovolené. Proto se na nás můžete kdykoliv obrátit v případě nouze, nebo s dalšími přáními, o která bychom se mohli postarat tak, aby se Vaše dovolená stala skutečně nezapomenutelnou. 

NAŠE SLUŽBY
Konzultace a poradenství travel designéra při plánování i v průběhu Vaší dovolené
Sdělte nám Vaše představy a preference o Vaší vysněné dovolené, s výběrem destinace a resortu Vám rádi poradíme na základě ověřených zkušeností. V případě Vašeho časového vytížení je samozřejmostí osobní návštěva a konzultace s travel designérem. Kontaktovat nás můžete kdykoliv při plánování i v průběhu dovolené, pro Vaši maximální spokojenost se rádi postaráme o všechna Vaše přání spojená s cestováním. 

Individuální sestavení cenové nabídky
Protože dovolené a tematické cesty plánujeme na míru, liší se tak nejen služby, ale i ceny. Cenovou nabídku Vaší dovolené sestavíme na míru podle preferencí včetně speciálních slev či aktuálních výhod.

Rezervace základních služeb pro Vaši dovolenou
Standardně pro Vás zajistíme letenky ve zvolené letecké třídě (economy, business, first class), letištní transfery, ubytování v preferovaném resortu a asistenci delegáta ve vybraných destinacích. Máte-li předem zakoupené letenky a hledáte zajištění resortu s transfery, pak se o tyto služby rádi postaráme.

Zajištění nadstandardních služeb pro Vaši dovolenou
Jedná se o služby, které nejsou standardně zařazeny v nabídce a jsou doplněny individuálně na přání každého klienta. Často zahrnují brzký check-in a pozdní check-out v hotelu, vyřízení víz, lety helikoptérou, dále privátní exkurze, zapůjčení vozu, vstup do VIP salonků na vybraných letištích, zajištění babysittingu a další.

Realizace svatby, obřadů obnovení svatebního slibu, svatební cesty
Svatby na pláži jsou snem mnoha párů a my Vám s jeho splněním rádi pomůžeme. Svatbu Vám zajistíme především v těch destinacích, kde jsou sňatky právně uznatelné rovněž v České Republice. Neoficiální svatební obřady je možné připravit pro páry ve kterékoliv vybrané zemi.
Pro ty, kdo slaví výročí, můžeme navrhnout obnovení svatebního slibu. Novomanželé a páry, které oslavují kulatá výročí, se mohou těšit na výhodnější cenovou nabídku či dárky od resortů. Většina hotelů speciální nabídky uplatňuje do 6 měsíců od uzavření sňatku nebo výročí svatby. Podmínkou je při check-inu předložení oddacího listu a zaslání jeho kopie při rezervaci dovolené.