Firemní akce

Již 20 let připravujeme pro firmy konference a teambuildingové akce. Zajistíme pro vás akce pro 10 i 100 lidí v Rakousku, Itálii, Slovinsku nebo Švýcarsku. Díky individuálnímu přístupu, znalostem tamních zajímavých míst a důrazu na spokojenost klienta vám zařídíme firemní akci na míru podle vašich představ.

Firemní akce

  • Do Rakouska za vínem

    Plánujete-li firemní akci, ale nechcete jet příliš daleko, doporučujeme vám navštívit město Wachau, které se nachází hodinu na západ od Vídně. Tato oblast je hlavně bohatá na kulturu a má výborně vypracovanou síť cyklostezek. Nasedněte na kolo a projeďte se na kole podél Dunaje a ochutnejte lahodná vína v místních vinicích. Nebo jděte na loď a vydejte se na příjemnou vyjížďku po této řece. Region Wachau je poset velkým počtem historických měst, hradů a klášterů. Spolu s průvodcem poznávejte tato místa a jejich bohatou historii. Nádherné výhledy vám zajistí zřícenina Dürnstein, která shlíží na stejnojmenné městečko. Odtud si vychutnáte výhled na okolní zelené kopce, malebná městečka a vlnící se řeku.

  • Za pestrostí Slovinska

    Pokud si představujete svoji firemní akci spíše sportovnějšího rázu, zajisté vám doporučujeme Slovinsko. Tato země je výbornou destinací obzvláště pro Moravu. I když je malé, hýří pestrostí a velkým množstvím zážitků. Ubytujte se v Lublani a na všechna místa do hodiny dojedete. Projděte se nádhernou přírodou Julských Alp, vykoupejte se v Jaderském moři a opalujte se na tamních plážích, objevujte krásy tamního pohoří Kras, které je domovem několika jeskynních systémů jako Postojnská jeskyně, v které můžete uspořádat setkání více lidí či umělecká vystoupení a představení. To je umožněno díky velkým štolám, síním a galeriím, kterými tato jeskyně překypuje. Také v oblasti tohoto pohoří navštivte největší jeskynní hrad světa, Predjamský hrad, který vás zaujme svou polohou pod skalním převisem u vstupu do jeskynního komplexu. Významné turistické centrum této oblasti je obec Lipica, známá chovem lipicánského plemene koní. Zde strávíte klidnější den natíráním plotů nabílo, kdy si odpočinete, ale zároveň prohloubíte vztahy se svými kolegy.

Inspirujte se těmito akcemi.

Kontaktujte nás a my vám zorganizujeme nabídku na míru.

  • Osobně prověřeno
  • Individuální přístup
  • Šetříme váš čas
  • Rádi cestujeme