- Apartmány Elfi

Almdorf Seinerzeit luxusní apartmán

Středisko: Bad Kleinkirchheim

Almdorf Seinerzeit
Luxusní hotel
Krátká specifikace:

Nádherné, luxusní alpské chalupy, obklopené dechberoucí horskou přírodou, se nacházející v blízkosti oblíbeného lázeňského střediska. Ceny již od 3.616 Kč osoba/noc se snídaní.

baby friendly rybaření masáže vířivka bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) snídaně zahrada posezení u krbu internet finská sauna polopenze parkoviště

FOTOGALERIE

Almdorf Seinerzeit4 Almdorf Seinerzeit3 Almdorf Seinerzeit7 Almdorf Seinerzeit5

DOPRAVA

Doprava vlastní. 
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu. 
Vzdálenosti od Prahy 500 km, od Brna 438 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění chalup:  Luxusní resort s chalupami Almdorf Seinerzeit nabízí ubytování v tradičních alpských chatách na krásném místě, cca 1.400 m n.m. v pohoří Nockberge v Korutanech. Areál prošel v roce 2014 rekostrukcí a má restauraci, obchod, wellness část se 2 saunami, panoramatický výhled na hory a dva krásné rybníčky. Rustikální restaurace s terasou nabízí tradiční korutanské pokrmy, ale i nadčasové gastronomické zážitky v podobě moderní úpravy jídel. Ochutnejte také některá z vybraných vín. Na přání je možné všechna jídla objednat přímo do chalupy.

Charakter chalup: Jedná se o luxusní apartmány s obsazeností 2-6 osob, některé s vlastním wellness. 

Typy apartmánů:
7x Chalupa ALPETTA - 75 m2 pro 2 osoby, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem a volně stojící dřevěnou vanou, koupelna se sprchou/WC, infračervená kabina, plně vybavená stylová kuchyně, balkon, terasa, TV, rádio, Wlan.

7x Chalupa SENNHÜTTE - 75 m2 pro 2 osoby, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem a volně stojící dřevěnou vanou, koupelna se sprchou/WC, další oddělené WC, finská sauna, plně vybavená stylová kuchyně, balkon, terasa, TV, rádio, Wlan.

8x Chalupa SEINERZEIT - 75 m2 pro 4 osoby, 2 ložnice s velkým dvoulůžkem, 2x koupelna - 1x se sprchou/WC a 1x s vanou/WC,  plně vybavená stylová kuchyně, balkon, terasa, TV, rádio, Wlan.

6x Chalupa ALMHÜTTENCHALET DELUXE - 180 m2 , pro 6 osob, 2 ložnice s velkým dvoulůžkem, 1 dvoulůžková ložnice, 1x koupelna se sprchou/WC, 2x koupelna s vanou/WC, finská sauna, plně vybavená stylová kuchyně, jídelna s otevřenými kamny, balkon, sluneční terasa, TV, rádio, Wlan, venkovní vědro/vana s vodou.

4x Chalupa BERGCHALET - 130 m2 pro 6 osob, 2 ložnice s velkým dvoulůžkem, 1 ložnice s oddělenými lůžky a WC, 1x koupelna s vanou, 1x koupelna se sprchou/WC,  finská sauna, plně vybavená stylová kuchyně, jídelna s otevřenými kamny, balkon, sluneční terasa, TV, rádio, Wlan, venkovní vědro/vana s vodou.

4x Chalupa TROADKÄSTEN - 45 m2 pro 2 osoby, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem, koupelna se sprchou/WC, plně vybavená stylová kuchyně, balkon, terasa, TV, rádio, Wlan.

3x Chalupa JAGDHÄUSER - 80 m2 pro 4 osoby, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem, 1 ložnice s oddělenými lůžky, koupelna se sprchou/WC, koupelna s vanou, obývací část s kamny, podlahové vytápění v přízemí, další oddělené WC, plně vybavená stylová kuchyně, balkon, sluneční terasa, TV, rádio, Wlan.

2x Chalupa BAUERNHÄUSER - 250 m2 pro 6 osob, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem, obývací pokoj s připojenou koupelnou - sprcha/WC, 2x dvoulůžková ložnice, 2x koupelna s vanou, sprchou/WC, další oddělené WC, soukromé SPA s finskou saunou, dřevěnými káděmi s vodou, sprchou a odpočívárnou, plně vybavená stylová kuchyně, obývací pokoj s otevřenými kamny, balkon, sluneční terasa, TV, rádio, Wlan.

1x Chalupa ALMHÜTTENCHALET DELUXE MIT POOL - 180 m2  pro 6 osob, 2 ložnice s velkým dvoulůžkem, 1 ložnice s dvoulůžkem, 2x koupelna se sprchou/WC, koupelna s vanou, oddělené WC, venkovní vědro/vana, finská sauna, soukromá vyhřívaná vířivka (10 m x 4 m), plně vybavená stylová kuchyně, obývací poko s otevřenými kamny, vinný sklípek, balkon, slluneční terasa, TV, rádio, Wlan.

1x Chalupa HOCHZEITERHÜTTE- 75 m2  pro 2 osoby, stromový dům s panoramatickým oknem s nádherným výhledem do údolí, ložnice s velkým dvoulůžkem, koupelna s dřevěnou vanou, sprcha, WC, infračervená kabina, vybavená kuchyňka, sluneční teresa a zahrada, TV, rádio, Wlan.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně v ceně. K přípravě jídla je možné využít plně vybavenou kuchyňku, která se nachází v každém apartmánu. Možnost stravování v restauraci nebo donáška jídla až do chalupy.

VOLNÉ TERMíNY

Ubytování je možné ve všech termínech letní sezóny 2019.

PROGRAM

Relaxace: finská sauna v areálu, masáže, odpočívárna, postel se senem k relaxaci, venkovní vyhřívané vědro/káď, bylinková sauna, panoramatická terasa + chalupy disponuje saunou (finskou, infračervenou), některé mají navíc vířivku, venkovní vědro/vanu, odpočívárnu.

Pro děti: domácí zoo se zvířátky, střelba z luku, 2 přírodní jezírka ke koupání.
Praktické: parkování (i v garážích), Wlan v každé chalupě, restaurace, obchod, ohniště (možnost grilování), vinný sklep, 

Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro vyhledání cesty k hotelu

Poloha hotelu: zobrazte hotel na mapě

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za chalupu/noc se snídaní při týdenním pobytu.

Kratší pobyt a pobyt v dalších typech chalup na vyžádání.

   ALPETTA     / 2 os   SENNHUTTE / 2 os SEINERZEIT / 4 os ALMHUTTENCHALET DELUXE / 6 os BERGCHALET / 6 os
28.6.-31.8.2019

11.835 Kč

(450 EUR)

11.835 Kč

(450 EUR)

14.991 Kč

(570 EUR)

23.407 Kč

(890 EUR)

23.407 Kč

(890 EUR)

1.9.-3.11.2019

11.309 Kč

(430 EUR)

11.309 Kč

(430 EUR)

14.465 Kč

(550 EUR)

22.881 Kč

(870 EUR)

22.881 Kč

(870 EUR)


Cena nezahrnuje:

  • místní pobytovou taxu 2 EUR/osoba nad 16 let/den

 

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!

Diskuze k hotelu: 0 příspěvků | zobrazit všechny

Hledání na Letní-Alpy.cz

Top ubytování

Christina_letni_hlavni

Penzion Christina

Příjemný rodinný pension v blízkosti ledovce Hintertux s vlastním wellness. Ceny již od 756 Kč osoba/noc se snídaní.

Hledání středisek

Rozšířené hledání
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Výhody a nevýhody

VÝHODY
  • Nádherné prostředí v klidu a panoramatickým výhledem do údolí
  • Stylové alpské, luxusní chalupy s vlastním wellness
  • Koupací jezírka
  • Svatební stromové apartmá