Almdorf Seinerzeit luxusní apartmán

Středisko: Bad Kleinkirchheim

Almdorf Seinerzeit
Luxusní hotel
Krátká specifikace:

Nádherné, luxusní alpské chalupy, obklopené dechberoucí horskou přírodou, se nacházející v blízkosti oblíbeného lázeňského střediska. Ceny již od 3.616 Kč osoba/noc se snídaní.

posezení u krbu vířivka masáže internet finská sauna parkoviště baby friendly polopenze bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) snídaně rybaření zahrada

FOTOGALERIE

Almdorf Seinerzeit4 Almdorf Seinerzeit3 Almdorf Seinerzeit7 Almdorf Seinerzeit5

DOPRAVA

Doprava vlastní. 
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu. 
Vzdálenosti od Prahy 500 km, od Brna 438 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění chalup:  Luxusní resort s chalupami Almdorf Seinerzeit nabízí ubytování v tradičních alpských chatách na krásném místě, cca 1.400 m n.m. v pohoří Nockberge v Korutanech. Areál prošel v roce 2014 rekostrukcí a má restauraci, obchod, wellness část se 2 saunami, panoramatický výhled na hory a dva krásné rybníčky. Rustikální restaurace s terasou nabízí tradiční korutanské pokrmy, ale i nadčasové gastronomické zážitky v podobě moderní úpravy jídel. Ochutnejte také některá z vybraných vín. Na přání je možné všechna jídla objednat přímo do chalupy.

Charakter chalup: Jedná se o luxusní apartmány s obsazeností 2-6 osob, některé s vlastním wellness. 

Typy apartmánů:
7x Chalupa ALPETTA - 75 m2 pro 2 osoby, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem a volně stojící dřevěnou vanou, koupelna se sprchou/WC, infračervená kabina, plně vybavená stylová kuchyně, balkon, terasa, TV, rádio, Wlan.

7x Chalupa SENNHÜTTE - 75 m2 pro 2 osoby, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem a volně stojící dřevěnou vanou, koupelna se sprchou/WC, další oddělené WC, finská sauna, plně vybavená stylová kuchyně, balkon, terasa, TV, rádio, Wlan.

8x Chalupa SEINERZEIT - 75 m2 pro 4 osoby, 2 ložnice s velkým dvoulůžkem, 2x koupelna - 1x se sprchou/WC a 1x s vanou/WC,  plně vybavená stylová kuchyně, balkon, terasa, TV, rádio, Wlan.

6x Chalupa ALMHÜTTENCHALET DELUXE - 180 m2 , pro 6 osob, 2 ložnice s velkým dvoulůžkem, 1 dvoulůžková ložnice, 1x koupelna se sprchou/WC, 2x koupelna s vanou/WC, finská sauna, plně vybavená stylová kuchyně, jídelna s otevřenými kamny, balkon, sluneční terasa, TV, rádio, Wlan, venkovní vědro/vana s vodou.

4x Chalupa BERGCHALET - 130 m2 pro 6 osob, 2 ložnice s velkým dvoulůžkem, 1 ložnice s oddělenými lůžky a WC, 1x koupelna s vanou, 1x koupelna se sprchou/WC,  finská sauna, plně vybavená stylová kuchyně, jídelna s otevřenými kamny, balkon, sluneční terasa, TV, rádio, Wlan, venkovní vědro/vana s vodou.

4x Chalupa TROADKÄSTEN - 45 m2 pro 2 osoby, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem, koupelna se sprchou/WC, plně vybavená stylová kuchyně, balkon, terasa, TV, rádio, Wlan.

3x Chalupa JAGDHÄUSER - 80 m2 pro 4 osoby, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem, 1 ložnice s oddělenými lůžky, koupelna se sprchou/WC, koupelna s vanou, obývací část s kamny, podlahové vytápění v přízemí, další oddělené WC, plně vybavená stylová kuchyně, balkon, sluneční terasa, TV, rádio, Wlan.

2x Chalupa BAUERNHÄUSER - 250 m2 pro 6 osob, 1 ložnice s velkým dvoulůžkem, obývací pokoj s připojenou koupelnou - sprcha/WC, 2x dvoulůžková ložnice, 2x koupelna s vanou, sprchou/WC, další oddělené WC, soukromé SPA s finskou saunou, dřevěnými káděmi s vodou, sprchou a odpočívárnou, plně vybavená stylová kuchyně, obývací pokoj s otevřenými kamny, balkon, sluneční terasa, TV, rádio, Wlan.

1x Chalupa ALMHÜTTENCHALET DELUXE MIT POOL - 180 m2  pro 6 osob, 2 ložnice s velkým dvoulůžkem, 1 ložnice s dvoulůžkem, 2x koupelna se sprchou/WC, koupelna s vanou, oddělené WC, venkovní vědro/vana, finská sauna, soukromá vyhřívaná vířivka (10 m x 4 m), plně vybavená stylová kuchyně, obývací poko s otevřenými kamny, vinný sklípek, balkon, slluneční terasa, TV, rádio, Wlan.

1x Chalupa HOCHZEITERHÜTTE- 75 m2  pro 2 osoby, stromový dům s panoramatickým oknem s nádherným výhledem do údolí, ložnice s velkým dvoulůžkem, koupelna s dřevěnou vanou, sprcha, WC, infračervená kabina, vybavená kuchyňka, sluneční teresa a zahrada, TV, rádio, Wlan.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně v ceně. K přípravě jídla je možné využít plně vybavenou kuchyňku, která se nachází v každém apartmánu. Možnost stravování v restauraci nebo donáška jídla až do chalupy.

VOLNÉ TERMíNY

Ubytování je možné ve všech termínech letní sezóny 2019.

PROGRAM

Relaxace: finská sauna v areálu, masáže, odpočívárna, postel se senem k relaxaci, venkovní vyhřívané vědro/káď, bylinková sauna, panoramatická terasa + chalupy disponuje saunou (finskou, infračervenou), některé mají navíc vířivku, venkovní vědro/vanu, odpočívárnu.

Pro děti: domácí zoo se zvířátky, střelba z luku, 2 přírodní jezírka ke koupání.
Praktické: parkování (i v garážích), Wlan v každé chalupě, restaurace, obchod, ohniště (možnost grilování), vinný sklep, 

Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro vyhledání cesty k hotelu

Poloha hotelu: zobrazte hotel na mapě

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za chalupu/noc se snídaní při týdenním pobytu.

Kratší pobyt a pobyt v dalších typech chalup na vyžádání.

   ALPETTA     / 2 os   SENNHUTTE / 2 os SEINERZEIT / 4 os ALMHUTTENCHALET DELUXE / 6 os BERGCHALET / 6 os
28.6.-31.8.2019

11.835 Kč

(450 EUR)

11.835 Kč

(450 EUR)

14.991 Kč

(570 EUR)

23.407 Kč

(890 EUR)

23.407 Kč

(890 EUR)

1.9.-3.11.2019

11.309 Kč

(430 EUR)

11.309 Kč

(430 EUR)

14.465 Kč

(550 EUR)

22.881 Kč

(870 EUR)

22.881 Kč

(870 EUR)


Cena nezahrnuje:

  • místní pobytovou taxu 2 EUR/osoba nad 16 let/den

 

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!

Diskuze k hotelu: 0 příspěvků | zobrazit všechny

Hledání na Letní-Alpy.cz

Top ubytování

Kirchenwirt.jpg (1)

Hotel Der Kirchenwirt

Luxusní wellness hotel s excelentní kuchyní s nabídkou komfortních pokojů různých kategorií ve městečku Reith im Alpbachtal.
Ceny již od 80 EUR osoba/den s polopenzí.

Hledání středisek

Rozšířené hledání
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Výhody a nevýhody

VÝHODY
  • Nádherné prostředí v klidu a panoramatickým výhledem do údolí
  • Stylové alpské, luxusní chalupy s vlastním wellness
  • Koupací jezírka
  • Svatební stromové apartmá