Firemní Akce

Organizované programy pro obchodní partnery firmy poskytují vhodnou příležitost k vyjádření respektu a ocenění za dosavadní spolupráci, a v neposlední řadě také umožňují prohloubit motivaci k dalšímu rozvíjení této spolupráce. Firemní akce spojené se sportovním či relaxačním zaměřením navozují uvolněnou, neformální atmosféru a vytváří tak ideální prostředí pro setkání zaměstnanců Vaší firmy. Pro Vás, Vaše spolupracovníky, zaměstnance, partnery, VIP hosty nebo rodinné příslušníky připravíme program ušitý doslova na míru podle Vašich představ - časových dispozic, velikosti skupin, zvoleného druhu a náročnosti programu a množství jednotlivých aktivit.


Teambuilding, relaxace a odpočinek, sportovní vyžití, obchodní jednání, školení nebo jen každoroční setkávání zaměstnanců firmy – to vše vám můžeme zajistit v hotelech všech kategorií, umístěných v nádherné přírodě plné rozkvetlých luk, bublajících horských potůčků, divokých řek i křišťálově čistých jezer, nad kterými se tyčí majestátné Alpy.

 

V sekci Aktivní dovolená naleznete možnosti sportovního vyžití pro vaše zaměstnance či spolupracovníky. Můžete si v létě užít lyžování, zahrát si golf, podniknout pěší túru, vyzkoušet nový trend – nordickou chůzi, poznávat krajinu a kulturu země ze sedla kola, pocítit adrenalin ve spojení s netradičními zážitky nebo jen využít široké nabídky wellness.

 


Naši standardní nabídku ubytování najdete v sekci Ubytování v Alpách, kde máme aktuální nabídku hotelů a apartmánů na novou letní sezónu 2007/2008. Vybírejte z této nabídky nebo nás zkontaktujte s Vašimi požadavky - co nejkratším možném termínu obdržíte naši nabídkou šitou Vám přímo na míru.

Hledání na Letní-Alpy.cz

Top ubytování

tauernstuberl.jpg

Alpenhotel Tauernstüberl

Příjemný komplex domů v blízkosti jezera i ledovce! Ceny již od 44 EUR osoba/den se snídaní.
Letní karta Zell am See Card v ceně!

Hledání středisek

Rozšířené hledání
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz