Ybrig (900m - 1938m)

kraj: Central Switzerland

Ybrig.jpg Ybrig

Prázdninový a sportovní region Ybrig leží v idylické a otevřené krajině pohoří Voralpen v nadmořské výšce 900 až 2 200 metrů. K regionu patří nejen centrum Hoch-Ybrig, ale také dvě další prázdninová a výletní místa Ober- a Unteriberg. V turistickém ráji Hoch Ybrig se nachází 170 kilometrů udržovaných a značených tratí, které vedou skrz lesy a alpské louky, v bezprostřední blízkosti se nachází také řada odpočívadel a míst určených pro grilování. Během vandrování můžete obdivovat botanicky vzácnou a chráněnou přírodní oblast. Krásy a zákoutí kraje můžete objevovat také na kole, pro které jsou velice vhodné podmínky nejen přímo v Ybrig, ale také v jeho okolí.
Golfový areál je spojen se jménem známého golfového architekta Petera Harradina, který hřiště optimálně začlenil do vysokohorské krajiny a sestavil ho tak, aby odpovídalo nárokům začínajících i zkušených hráčů. K tomuto areálu o rozloze 50 ha. patří také pět jezer, která určují průběh hry.
Nudit se zde jistě nebudete, čeká zde na Vás široká nabídka sportovního vyžití, tenisové kurty, jezera vhodná pro vodní sporty i pro rybaření a také romantické projížďky v kočáru taženém koňmi.

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 731 km, od Brna 935 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Braunwald (CH)
**
Elm (CH)
**
Engelberg (CH)
***
Klewenalp-Stoc... (CH)
**
Melchsee-Frutt (CH)
**

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.