Villars-sur-Ollon (1300m - 2971m)

kraj: Vallais, West Switzerland

Villars-sur-Ollon1.jpg Villars-sur-Ollon

Letní lázeňské městečko Villars-sur-Ollon  se nachází v kantonu Waadt,  v nadmořské výšce 1200 metrů. Vzhledem k tomu, že středisko leží přímo v srdci Bernských Alp, můžete se těšit na nezapomenutelný pohled na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc stejně tak jako na jezero Geneva.
V létě se stává hlavní sportovní aktivitou turistika, ale na své si přijdou také vyznavači horské cyklistiky či golfu. Vybrat si můžete z téměř 300 kilometrů značených pěších stezek nebo ze 150 kilometrů dlouhých tratí pro horská kola. Jedna z nejzábavnějších cest vede až k horským jezerům Lac of Chavonnes, Lac de Bretaye a Lac Noir. Spojte Váš oblíbený sport s překrásnou přírodou a užijte si golf do sytosti díky osmnácti jamkovému hřišti, které se nachází v nadmořské výšce 1600 metrů. Z jiných aktivit se Vám nabízí například vzdělávací procházka lesem, která končí u dřevěné chaloupky určené pro piknik. Milovníci nordické chůze nebo horolezecké stěny si také přijdou na své. V blízkosti se nachází také aqua park a švýcarské parní lázně, trochu dobrodružství si můžete vychutnat v zábavním parku v Aigle.
Kulturní život je zde také bohatý. Noční radovánky ve městě jsou samozřejmostí a na návštěvu se těší okolní muzea nebo zámky Le château d'Aigle a Château de Chillon.

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 921 km, od Brna 1125 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Gstaad a okolí (CH)
****
Les Diablerets (CH)
****
Les Diablerets... (CH)
***
Les Portes du ... (F)
*****
Leysin / Les M... (CH)
***

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.