Pizol (515m - 2227m)

kraj: East Switzerland, Liechstein

pizol.jpg Pizol

Nezáleží jestli navštívíte tuto nezaměnitelnou přírodní krajinu během kvetoucího jara, vzdušného léta, zlatavého podzimu nebo zasněžené zimy. Sotva někde zažijete takovou mnohostrannost přírody a potkáte třeba sviště horského nebo kozorožce. Za jasného počasí se vám nabídne jedinečný panoramatický výhled z Pizolu až na Rheintal k Bodamskému jezeru, nebo na Büdner a Glarner Alpen až ke slavnému horskému hřebeni Churfirsten. Máte zde možnost prožít opravdu nevšední sportovní a odpočinkové zážitky.
Velmi vyhledávané středisko je Bad Ragaz, které vyniká velice kvalitními hotely. Mimo širokou nabídku léčebných kúr nabízí zájemcům i golfová hřiště. Po stopách netknutého pokladu přírody se můžete vydat k nedaleké jeskyni Tamina, kde zevnitř hory vytéká teplá voda.
Vyhledávaným letním sportem celé oblasti Pizol je pěší turistika, ale také cyklisti nebo in-line bruslaři si zde přijdou na své. Pro chvíle odpočinku i osvěžení doporučujeme v horkých letních dnech koupání v jezeru Walensee, ke kterému neodmyslitelně patří nádherná pláž. V každém směru zde prožijete sportovní i zábavnou dovolenou plnou nevšedních zážitků.

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 645 km, od Brna 851 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Braunwald (CH)
**
Elm (CH)
**
Flumserberg (CH)
***
Malbun – Steg ... (CH)
**
Toggenburg (CH)
***

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.