Elm (1000m - 2100m)

kraj: East Switzerland, Liechstein

uvodni.jpg Elm

Letní dovolená v regionu Elm ležícím v jižní části Glasnerlandu – to je aktivita i odpočinek v nejrozmanitějších podobách. Elm jako vlast slavné švýcarské lyžařky Vreni Schneider nebo také zdroj kvalitní minerální vody Elmer Citro nabízí svým návštěvníkům přes sto kilometrů pěších túr po okolí, příkré stezky pro horská kola, restaurace i útulné ubytování, relaxaci, golf i široké spektrum kulturních programů.
Na východě se tyčí hory Piz Sardona, Piz Segnes a společně s nimi také linie vrcholků pohoří Tschingelhörner se světově proslulým skalním otvorem známým jako Martinsloch. Toto místo patří k národnímu bohatství a říká se o něm, že pouze dvakrát do roka, v březnu a v říjnu svítí slunce přesně skrze tento devatenáct metrů velký skalní otvor přímo na kostelní věž v městečku Elm.
Užijte si netknutou přírodu a zapomeňte na chvíli na všední starosti. Ponořte se do světa, který má schopnost léčit: procházky malebnou přírodou po zelených loukách při kterých Vás budou doprovázet pohledy pasoucích se stád, hustě zarostlé lesy i horská jezírka vytváří atmosféru vhodnou k odpočinku a nabrání sil. Uvolnit se můžete ve wellness centrech a využít tak jejich služeb, mezi které patří především regenerace kůže v syrovátkové koupeli, masáže, sauna nebo vířivka.

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 701 km, od Brna 907 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Braunwald (CH)
**
Flims, Laax, F... (CH)
*****
Flumserberg (CH)
***
Pizol (CH)
**
Ybrig (CH)
**

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.