Arosa-Lenzerheide (1230m - 2865m)

kraj: Graubünden

kolo.jpg Arosa-Lenzerheide

Rekreační středisko Arosa je již více než sto let známým a vyhledávaným prázdninovým místem, které se nachází  v nadmořské výšce 1800 metrů. Arosa nabízí během léta a podzimu všem návštěvníkům, kteří zde přenocují, možnost využívat zdarma tzv. Arosa kartu, která zaručuje různé výhody na celém území. Výhody se mimo jiné vztahují na lanovou dráhu, která směřuje k hoře Weisshorn a která je turisty označována za jednu z nejlepších v Německu.
Sportovní vyžití je v Arose opravdu bohaté, jak v zimě tak i v létě zde máte možnost věnovat se sportům různého odvětví. Nezáleží na tom, zda jste aktivní sportovec nebo zda se chcete pouze odreagovat v krásné přírodě, Arosa Vám nabídne obojí a navíc jsou všechny tyto atrakce během léta bezplatné- turistika, cyklistika, nordic walking, horské dráhy, loďky, i koupání s pláží.
Pokud je Vaší vášní turistika, můžete využít více než dvě stě kilometrů dlouhé trasy, díky kterým se dostanete na největší lákadlo okolí, až na vrchol 2653 m vysoké hory Weisshorn a užít si nezapomenutelný pohled na 400 vrcholků okolních hor i na nejstarší město Švýcarska Chur. Pokud potřebujete zvolit méně náročnou variantu, doporučujeme využít služeb lanovky.  
Jedinečným zážitkem bývá také multimediální vodní hra, která se odehrává  na jezeře Obersee třikrát týdně. Na své si přijdou i rodiny s dětmi, které mohou navštívit klub Micky Maus.
 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 682 km, od Brna 888 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
****
Cykloturistika
***
Golf
****
Wellness
**
Adrenalinové sporty
*
Kultura & zábava
***
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Davos (CH)
*****
Grüsch-Danusa (CH)
**
Savognin (CH)
***

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.