Tiroler Zugspitz (1000m - 2720m)

kraj: Tyrolsko

wanderfuehrer.jpg Tiroler Zugspitz

Středisko Titoler Zugspitz- Arena bývá označováno jako nejkrásnější místo Tyrolska. V prostředí mohutných Alp se nachází více než devadesát turistických tras různých náročností, které lákají turisty, horolezce, cyklisty i milovníky přírody krásou rozkvetlých luk a třpytivých horských jezer. Na své si přijdou jak aktivní sportovci vyhledávající adrenalin a fyzickou aktivitu, například při stoupání k vrcholu královny Alp, hory Zugspitze, tak i lidé toužící po klidné dovolené plné odpočinku při golfu či koupání v čistých horských jezerech. Milovníkům vodních sportů se nabízí možnost plavání, potápění i surfování v jezerech Heiterwanger See, Blindsee nebo Plansee.

Po náročném rodinném výletě si mohou rodiče odpočinout a využít služeb dětských klubů, kde budou jejich děti v těch nejlepších rukách. Program jako dětské šplhání,vodní klouzačky nebo hledání ztraceného pokladu zajistí zábavu i neposednému dítěti. Speciální nabídkou jsou také kurzy jízdy na koni, v přírodě i v jezdecké hale, pro úplné začátečníky i pro pokročilé jezdce. Zasloužilý odpočinek najdete také v oblíbených horských hospůdkách, které na Vás dýchnou jejich tradiční atmosférou, jako například Coburger Hütte, která se nachází v nadmořské výšce 1917m a z které je nádherný výhled jak na jezero Seebensee, tak i na vrcholky hor.
Přestože jsou v létě nejdelší dny v roce – v Tiroler Zugspitz- Areně se Vám budou zdát stále krátké: golf na novém devíti-jamkovém hřišti, tenis, paragliding, letní jízda na bobech na dráze dlouhé 1300 m s více než čtyřiceti zatáčkami, nordicwalking, výlety, lenošení a kulinářské dobrodružství slibují nezapomenutelnou dovolenou.

 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 498 km, od Brna 587 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Garmisch-Parte... (D)
****
Mittenwald (D)
**
Olympiaregion ... (A)
***
Zugspitze - le... (D)
***

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.