St. Johann in Tirol (659m - 1604m)

kraj: Tyrolsko

lanovka.jpg St. Johann in Tirol

Příjemné poklidné středisko St. Johann in Tirol leží uprostřed slunného údolí Leukental, které se rozkládá od Jochbergu až do blízkosti bavorské hranice. Městečko má návštěvníkům rozhodně co nabídnout a letní turisté se mohou těšit z rozmanitých nabídek roztomilých pensionů.
V létě zaujme St. Johann in Tirol především dobrou infrastrukturou, která podporuje a podporuje regionální top nabídku pro milovníky cyklistiky a pěších túr. Dvojitá letní sáňkařská dráha u St. Johanner Bergbahnen se postará o zábavu a zážitek a je oblíbeným místem setkávání dospělých i dětí. Dobrodružství ve spojení s adrenalinem lze zažít na vlastní kůži v letu balónem, tandemovým seskokem padákem nebo sportovním létáním. Oblíbenou letní činností je také rafting, kanoistika nebo jízda na koni.
Turistika, běh v přírodě, toulky - prostě udělat něco pro své zdraví. Lákavé turistické cíle na vrcholcích, idylická údolí a horské chaty, křišťálově čistá horská jezera, jedinečná flora a fauna a všude kolem hory, kam jen oko dohlédne, to všechno je St. Johann in Tirol.
Prázdninový region St. Johann in Tirol je opravdový ráj pro milovníky golfu. Golfová zařízení špičkové kvality a komfortu nabízí rozličné hrací dráhy uprostřed nádherné přírodní kulisy. V dosahu 50 km se nachází dalších 12 golfových zařízení.
Panorama ráje pro koupání láká vodními dobrodružstvími rozličných druhů. K dispozici jsou velké prostory se saunami s bohatou wellness nabídkou stejně jako tenisová hala a hřiště. Milovníky vodních sportů a odpočinku v letním horku jistě osvěží aquapark s třemi venkovními bazény. Nabízí mimo jiné velké vodní skluzavky, bazén pro kondiční plavání, velké louky pro odpočinek a sportovní vyžití a další.
V okolí je možné poznávat přírodní a kulturní zajímavosti. Lze doporučit vodopády Aigersbacher Wasserfall a Schleierwasserfall nebo kaple Gmailkapelle a Einsiedelei. Dále jsou připraveny poznávací a tematické turistické trasy jako Flusserlebnisweg Grossache. A v neposlední řadě si lze zlepšit zdraví v zařízení kneippových vaniček v Erpfendorfu.
Nezanedbatelné jsou charakteristické křesťanské stavby, které lze nalézt v Oberndorfu, St. Johann in Tirol, Kitchdorfu a Erpfendorfu, což jsou hlavní střediska dané oblasti.

Léto s Kitzbüheler Alpen Sommer Card

Karta umožňuje libovolné využívání 31 lanovek v Kitzbühelských Alpách bez dalšího poplatku. Lze ji zakoupit na dolních stanicích lanovek a kromě nich nabízí i řadu dalších slev až do výše 50%.

  • Slevy na vstupy na koupaliště, muzea, půjčovny sportovního vybavení
  • Slevy na vstupy do sportovních a wellness center
  • Výhodné ceny exkurzí
  • Sleva na vstup do zábavních parků a další

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 440 km, od Brna 465 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
****
Cykloturistika
**
Golf
Wellness
**
Adrenalinové sporty
*
Kultura & zábava
****
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Kitzbühel a Ki... (A)
****
Oberaudorf Hoc... (D)
*
Pillerseetal: ... (A)
***
Reit im Winkl (D)
***
SkiWelt Wilder... (A)
****

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.