Reutte (800m - 1900m)

kraj: Tyrolsko

Ruine Ehrenberg-Poster.jpeg.jpg Reutte

Reutte leží v severozápadní části rakouského Tyrolska a je známým rájem pro pěší turisty. Všechny věkové skupiny si na zdejších značených turistických trasách najdou tu svoji oblíbenou. Pokud jste příznivci vysokohorských výšlapů, můžete zdolávat vrcholky sami či se zkušeným horským průvodcem. Při prozkoumávání nezapomenutelné horské krajiny nezapomeňte na panoramatickou cestu k blízko ležícímu zámku Königsschlösser.

Pěkná horská jezera ležící v blízkosti vyhlášených turistických tras u Hahnenkamms jsou lákadlem nejen pro ty, co hledají osvěžení, ale i pro ostatní, co si chtějí zasurfovat, zaplachtit i zarybařit. Povinnou návštěvou se v tomto regionu stává podívaná v zahradě alpské květeny (Alpenblumengarten), ke které se dostanete sedačkovou lanovkou.

Velmi bohatá je také paleta možností pro strávení aktivní dovolené. Můžete si zahrát tenis jak na venkovních kurtech, tak i v hale, pro odvážnější je připravena nabídka letů ultralehkým letadlem či paragliding. Vyhoupnout se do sedla mohou beze strachu i cyklisté. Speciálně pro ně je tu dostatek udržovaných a zpevněných cyklistických stezek. Mezi další nabídku sportovních aktivit patří např. střelba z luku, in – line bruslení, kuželky, squash, minigolf či letní bobová dráha.

Naprosto dokonalým uvolněním je alpská turistická „bosá“ cesta, která nabízí nezapomenutelný zážitek, když hned zpočátku vyzujete své boty a pak si jen můžete užívat dotek chodidel s jemnou trávou či drobnými kamínky.

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 505 km, od Brna 611 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
****
Cykloturistika
***
Golf
Wellness
**
Adrenalinové sporty
**
Kultura & zábava
****
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Garmisch-Parte... (D)
****
Oberammergau (D)
*
Tannheim - Reu... (A)
**
Zugspitze - le... (D)
***

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.