Nationalpark Hohe Tauern (660m - 3798m)

kraj: Salcbursko

Hohe Tauern Nationalpark Hohe Tauern

V srdci rakouských Alp leží druhý největší Národní park Evropy  Hohe Tauern.

Do chráněné přírodní oblasti proudí během léta velká spousta turistů. Mnozí z nich vyhledávají tuto oblast právě pro její jedinečnost. Na rozloze  1 800 km² můžete obdivovat tisíce let staré přírodní společenství, mezi něž patří nejvyšší hora Rakouska 3 789m vysoký Großglockner, ledovcové potoky a vodopády, kvetoucí louky a skály.

Národní park Hohe Tauern Vám nabízí díky velkému množství  turistických tras napínavý  a neopakovatelný zážitek, kdy si můžete nerušeně vychutnat procházky přírodou, pozorovat typickou divokou zvěř jako kozorožce nebo muly či bohatou flóru jako vzácný hořec tečkovaný  nebo bezlodyžný.

Celá oblast se nachází jižně od Salzburgu, služby v  rekreační oblasti Niedersilll, Mittersill, Uttendorf a Hollersbach Vám nabídnou kompletní servis v bezprostřední blízkosti přírody. Samozřejmostí je široká nabídka sportovního vyžití jako tenis, golf, jízda na koni, paragliding, letní lyžování, rybaření nebo cyklistika.

Vybrat si můžete mezi volnými nebo vedenými programy s průvodci nebo lze využít také výukových programů místního Národního parku.

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 961 km, od Brna 559 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.