Dachstein-West a Lammertal (712m - 1620m)

kraj: Salcbursko

V CELÉM STŘEDISKU

Sport:
tenisová hala bruslařská dráha rogalo deep_snow_running jízdárna paragliding squash sauna crosscountry lyžování snowball pěší turistika solarium sáně s koňmi kulečník
Zábava:
vinný sklep kavárna folklore taneční hala koncert kino noční klub slides restaurace diskotéka

GAUDI-GOLF V ANNABERG-LUNGÖTZ

Město: Annaberg
Popis:

Gaudi Golf  není ani golf, ani minigolf, je to jednoduše "Gaudi" golf. Tento výletní cíl nabízí nejen zábavu, ale i krásný pohled na okolní přírodu regionu Dachstein West. Je ideálním místem  pro děti i dospělé. Hřiště má 12 stanic  a časově to vychází na  1 - 3 hodiny, dle vlastního tempa.

Poloha: Zobrazte na mapě

KOUPALIŠTĚ TERRASSENFREIBAD V ABTENAU

Popis:

Terrassenfreibad Abtenau je vodním rájem. Je místem jak stvořeným pro odpoledně s dětmi, či jen pro osvěžení. Je zde tobogán, vodní masáž a další zařízení jako např. volejbalové a tenisové hřiště.

Otevírací doba:
Denně:   9:00 – 19:00

Poloha: Zobrazte na mapě

MUSEUM BURG GOLLING

Popis:

Na mírném svahu skály se tyčí uprostřed městečka Golling hrad jehož počátky sahají do dob tisíc let vzdálených. Starověká stavba se zdá na první pohled zapomenutá, ale pokud jej navštívíte poznáte, že je dodnes střediskem místních událostí. Hrad slouží jako museum Salzburského kraje. K hradu vede stezka lemovaná skálami a překrásným prostředím.

 
Poloha: Zobrazte na mapě

VODOPÁD GOLLINGER

Popis:
Mnoho dojmů Vám přinese návštěva vodopádu Gollinger. Počátek relativně krátké, ale za to romantické vycházky najdete u statku Torrener Hof. Zde můžete využít okružní stezky, která je připravena pro návštěvníky a kromě vodopádu Gollinger, je zde k vidění řada zajímavostí, nebo se vydat přímo k vodopádům. Vodopád Gollinger je tvořen horskou řekou, která padá z výšky 75 m. Bezprostředně okolo vodopádu vede stezka po níž dojdete až ke skále odkud horská řeka vyvěrá. Přestože je tato pěší cesta velmi členitá, člověk si zde odpočine a načerpá novou energii.
Poloha: Zobrazte na mapě

LETNÍ SÁŇKAŘSKÁ DRÁHA

Město: Abtenau, Hallein
Popis:

2 sáňkařské dráhy v Abtenau a Hallein, první téměř 2 km dlouhá, druhá dokonce 2,2 km.

Poloha: Zobrazte na mapě

HRAD HOHENWERFEN

Popis:

Hrad z 11. století s denními prohlídkami knížecích pokojů a výstavy zbraní. Pro cizince je připraven audio průvodce ve španělštině, italštině, francouzštině, holandštině, češtině, angličtině, ruštině a maďarštině. Návštěvníci také mohou obdivovat ozvučenou výstavu stavebních změn hradu nebo navštívit hrad během víkendu, kdy se na nádvoří konají slavnosti s mnoha atrakcemi.

Poloha: Zobrazte na mapě

SEEPARK

Město: St. Martin
Popis:

Zábavný aquapark - biologické koupaliště s vodní fontánou, 3 metry širokou trampolínou a 48 m dlouhým tobogánem, dětským hřištěm, prostorem na beach volleybal, See-Restaurant

Poloha: Zobrazte na mapě
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Dachstein - le... (A)
**
Werfenweng (A)
**

Ubytování ve středisku

aussen.jpg
****
Elfi.jpg
***
Landhotel Traunstein - léto
***
Sporthotel Dachstein West/hlavni.jpg
***
vitalhotel_gosau
****

Chcete zajistit jiné ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.