Bregenzerwald (600m - 2811m)

kraj: Vorarlbersko

priroda.jpg Bregenzerwald

Tato oblast leží na úplném západě Rakouska, blízko hranic s Německem a Švýcarskem a nedaleko od Bodamského jezera.

Bregenzerwald je jak stvořený pro ty, co hledají přirozenost, pravost a tradici v kombinaci s neuvěřitelně moderními věcmi. Pro návštěvníky, kteří v tomto regionu přenocují alespoň třikrát, je  připravena příjemná nabídka vstupů a využívání veřejné dopravy zdarma.

Pěší turistika je v Bregenzerwaldu snad nejrozvinutější v celých Alpách. Příznivcům nabízí na 2 tisíce kilometrů velice dobře značených tras, které vás zaručeně dovedou k cíli.

Každý z nás má jinou představu o aktivní dovolené, a jelikož na dovolené máme čas věnovat se koníčkům naplno, tak i tady si můžeme dosyta užít všeho, na co máme chuť. Tenisový zápas, bungee – jumping nebo si raději půjčete horkovzdušný balón a mrkněte se na tu krásu z ptačí perspektivy. Pro ty, co se rádi jen nechají unášet vzduchem, je tu možnost paraglidingu.

Cyklisti se mohou vyřádit na kvalitních cykloturistických trasách všech náročností. Pro nadšence nordické chůze je tu také spousta variant, jak si užít svůj den v ráji.

A když už máte dost všech těchto aktivit, odpočinek pro tělo i duši najdete v ráji některých koupališť, která jsou vybavena masážními sprchami a dalšími atrakcemi pro unavené svaly.

Rodiče tu v sobě, společně se svými dětmi, objevují střípky dětství při hrách na piráty či na četníky.

Co je v této oblasti opravdovým unikátem je zdejší architektura. Typické dřevěné domy a hotely tvoří dokonalou souhru s okolní přírodou.

KäseStrasse Bregenzerwald je iniciativa, která se snaží o zachování tradiční výroby sýrů a jejich kvality a čerstvosti při dodávkách svým partnerům, ať už jsou to hotely nebo je obchody a obchůdky. Každý region je typickou svou kuchyní a nejinak je tomu i tady.

 

 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 649 km, od Brna 742 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
****
Cykloturistika
***
Golf
****
Wellness
***
Adrenalinové sporty
***
Kultura & zábava
****
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Großes Walsert... (A)
***
Hörnerdörfer (D)
**
Kleinwalsertal (A)
***
Laterns (A)
**
Oberstdorf (D)
***

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.