Brandnertal (904m - 2000m)

kraj: Vorarlbersko

l_bahn.jpg (1) Brandnertal

Brandnertal je nádherným údolím, patřícím nepochybně k nejpěknějším údolím v Evropě. Hory, ledovce, lesy a horská jezera tvoří dohromady krajinu pro aktivní i odpočinkovou dovolenou.

Brand

Brand je vesnička na konci brandetalského údolí. Vede k ní, na 400 km velmi pěkně upravovaných a kvalitně značených turistických tras. Zkuste pokořit náročnou Rätikon Tour k Scealpaně, nebo se jen projděte kolem temně modrého horského jezera – Lünersee. Jestli nejste příznivci vysokohorské turistiky, tak si kondici můžete udržet na tenisových kurtech nebo při nordické chůzi.

Dalšími možnostmi, jak pozorovat krásnou horskou krajinu, je jízda na koni, paragliding či canoying. Jako host vesničky Brand se můžete zdarma osvěžit v přírodním koupališti s hřištěm pro beachvolleyball. Golfisti se zase mohou předvést na novém 18ti jamkovém greenu. Pro dobrodružné rodiče s ještě dobrodružnějšími dětmi je tu připravena střelnice a z vašich ratolestí se za doprovodu zkušeného instruktora mohou stát novodobí Robinové Hoodové.

Bürserberg

Bürsenberg v nadmořské výšce okolo 900 metrů leží uprostřed Brandnertalu. Nachází se zde největší propadliny v Evropě, kde v moréně byl nalezen 3,5 metru dlouhý mamutí kel. Romantické duše si přijdu jistě na své u vodopádu, který je snadno a rychle dostupný z Ausserbergu.Město nabízí také pestrou paletu cykloturistických tras a pokud zrovna nemáte chuť šlapat do pedálů, co to vyzkoušet na koni?

Bürs

Prázdninová vesnička na samém začátku Brandnertalu. Cykloturistiky, horská turistika, in-line bruslení a tenis jsou jen zlomkem možností, jak tu strávit aktivního letní dovolenou.

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 621 km, od Brna 722 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
****
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Großes Walsert... (A)
***
Grüsch-Danusa (CH)
**
Klosters (CH)
*****
Klostertal (A)
***
Laterns (A)
**

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.