Oberammergau (850m - 1683m)

kraj: Oberbayern

oberammergau1.jpg Oberammergau

Přednosti rekreační oblasti Oberammergau spočívají v přírodních krásách a neopakovatelnosti této úžasné krajiny. V okolí se nachází velká spousta světově proslulých výletních cílů, mezi něž patří také zámky Neuschwanstein, Hohenschwangau nebo Linderhof. V bezprostředním sousedství s městem Oberammergau se nachází také klášter Ettal, který patří díky své minulosti k nejvýznamnějším v celém Bavorsku.

 V létě se městečko stává vyhledávaných cílem jak pěších turistů tak i cyklistů. Celá oblast a především údolí Ammertal jsou jako stvořené k aktivní cyklistice na dlouhých a fyzicky náročných tratích stejně jako k odpočinkovým projížďkám. Ti co mají chuť i odvahu a jsou fanoušci freeridu mohou zde využít služeb bikeparku s různými drahami vhodnými pro tento sport.
 
Četná jezera mezi kulisou bavorského pohoří Voralpenland lákají ke všem vodním sportů i k relaxaci na jejich březích. Kromě těchto přírodních vodních ploch můžete navštívit také částečně kryté aqua centrum WellenBerg, které nabízí nejen skvělé koupání i dovádění na atrakcích, ale i formy wellness programů, při nichž se můžete kochat pohledem na hory v okolí.
 
 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 472 km, od Brna 578 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Garmisch-Parte... (D)
****
Mittenwald (D)
**
Ostallgäu (D)
**
Reutte (A)
**
Tannheim - Reu... (A)
**

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.