Bayrischzell s Wendelstein a Sudelfeld (791m - 1723m)

kraj: Oberbayern

uvodni.jpg Bayrischzell s Wendelstein a Sudelfeld

Bavorské Alpy jsou známé především jako ráj zimních sportů, ale mimořádně krásná krajina mezi Bayrischzell a Oberaudorfem je velkým lákadlem pro množství turistů i během léta. Oblast Sudelfeldu je považována nejen za nejrozsáhlejší lyžařské středisko Německa, ale také se prezentuje jako moderní, sportovní a pohostinná oblast se zachovalou přírodou. Milovníci přírody, si mohou vychutnat pohled na celou oblast z 1 838 m vysokého vrcholku Wendelstein. V naprosto čistém vysokohorském vzduchu se za příznivých podmínek nabízí výhled až do vzdálenosti 150 km.

Celý region se nachází v nadmořské výšce 800m, na úpatí pohoří Wendelstein, je obklopen horskou kulisou bavorských Alp. Navštívit můžete také malé horské vesničky, které lákají svojí jedinečností, kde můžete poznat atmosféru místní kultury i bavorských zvyků. Na velmi dobré tradiční kuchyni si návštěvníci pochutnají ve všech místních pohostinstvích.

Turistice se v bavorském regionu můžete bez obav věnovat díky výborně značeným trasám všech náročností. Přímo z Bayrischzell vede známá přibližně pětihodinová túra Bayrischzeller Höhenweg, na které je několik vyhlídek na okolí a během července a srpna jsou zde poskytovány nápoje. Jiným lákadlem může být také kulturní bohatství daného regionu. Například v městečku Bad Aibling se nacházejí jedny z nejznámějších rašelinových lázní na území Německa, v jejichž okolí můžete také navštívit obrovské parky a zámek Prantseck.

Pokud toužíte spojit aktivní, zábavnou, ozdravnou i relaxační dovolenou je region Bayrischzell s Wendelstein a Sudelfeld tím správným prostředím.

 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 471 km, od Brna 508 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
Cykloturistika
Golf
Wellness
Adrenalinové sporty
Kultura & zábava
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Lenggries (D)
***
Oberaudorf Hoc... (D)
*
Reit im Winkl (D)
***
Schliersee a S... (D)
***
Tegernseer Tal (D)
*

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.