Val Venosta, Watles a Reschenpass (1452m - 2700m)

kraj: Südtirol, Trentino orientale, Veneto

vinschgau_reschensee.jpg Val Venosta, Watles a Reschenpass


 Báječný Obervinschgau je země , která má nedotčenou přírodu, středověké hrady a malá idylická městečka. Kdo sem zavítá, jistě neudělá chybu, protože je zde možné vyžití všeho druhu. Kouzlo hornaté krajiny lze prožít při romantických procházkách, výletu za poznáním, jízdě na kole, horolezectví, rybaření, paraglidingu, Nordic walkingu či jakékoli jiné aktivitě…a samozřejmě také kulturní vyžití na nejvyšší úrovni. Dále je možnost využítí nabídek tenisových kurtů, bazénů a tobogánů, bowlingu, lukostřelby, posilovny a programů Fitness. Pro děti je tu samozdřejmě dětské hřiště a pro trochu relaxace zase sauna a lázně.

Kdo rád poznává historii a miluje umění určitě se nadchne pro místní jedinečná a kulturní střediska s tamějšími průvodci. Za prohlídku jistě stojí Burgeis , Laatsch, Mals a Schluderns. Navštívit také můžete neobyčejnou propast Uina.

Na kulinářské požitkáře čeká bohatá paleta lahůdek, které mohou ochutnat buď v tradičních a elegantních restauracích, v udržovaných kavárnách, nebo ve starousedlých ubytovacích hostincích. Záleží jen na vkusu. A kdo miluje procházky za nákupy, prožije v mnoha specializovaných obchodech příjemná překvapení. Může si pořídit např. jakékoli „podomácku“ vyrobené zboží z Tyrol, typické suvenýry, nebo módní doplňky z Itálie. Odjakživa je zde typická upřímná pohostinnost v útulných hotelech, pensionech, soukromých bytech a selských domech. Jak jde vidět, Vinschgau jistě stojí za podívanou. Hory, louky a pastviny, které se na jaře promění v moře s květinami, třpytící se ledovce, čistá jezera, rozmanitá kuchyně, zajímavé památky a potkávání nových lidí se jistě pro každého stane nezapomenutelným zážitkem.

 
 

 

 

 

 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 593 km, od Brna 699 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
****
Cykloturistika
Golf
Wellness
**
Adrenalinové sporty
**
Kultura & zábava
****
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Meran 2000 (I)
**
Ortler-Region (I)
***
Passo Stelvio ... (I)
***
Scuol (CH)
***
Ultental (I)
**

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.