Val di Fiemme (952m - 2489m)

kraj: Südtirol, Trentino orientale, Veneto

V CELÉM STŘEDISKU

Sport:
pěší turistika rogalo solarium bruslařská dráha kluziště tenisová hala jízda na koních sauna crosscountry lyžování deep_snow_running paragliding sáně s koňmi kulečník
Zábava:
restaurace vinný sklep koncert kavárna noční klub diskotéka slides taneční hala divadlo kino folklore

BOTANICKÁ ZAHRADA ORTO BOTANICO ZIANO

Popis:

Botanická zahrada léčivých rostlin, kterou vybudoval bylinkář Giorgio Vanzetta, se nachází v prostoru poskytnutém radnicí obce Ziano di Fiemme. Najdeme zde rostlinné druhy z okolních hor, které mají léčivé vlastnosti a mohou být užitečné při léčbě různých potíží, nebo pro přípravu voňavých odvarů. Je mezi nimi i hloh, jehož věk je odhadován na 300 let Zahrada je otevřena v létě, navštívit ji mohou všichni. Rostliny jsou označeny svými vědeckými názvy a v kanceláři APT v Ziano di Fiemme je v prodeji také průvodce zahradou léčivých rostlin.

Poloha: Zobrazte na mapě

GEOPARK BLETTERBACH

Popis:

GEOPARK Bletterbach umožňuje podívat se dovnitř hory, do světa skal a geologické poklady ukazují neobvyklým pohledem vývoj země a člověka. Návštěvnické středisko ilustruje procesy, které vedly k vytvoření kaňonu Bletterbach a geologické muzeum Museo Geologico di Redagno má ve svých sbírkách zkameněliny, jako stopy ještěrů, zkamenělé ryby, mušle a rostliny.
 

Poloha: Zobrazte na mapě

HORSKÁ ŘEMESLA V ARTIGIANATU

Popis:

V těchto legendárních místech, obklopených panenskou přírodou, stále žije prosperující svět podniků a jednotlivců, kteří zachovali hodnoty a tradice svého územé. Nabízí kvalitní interiéry dekor dřeva, ručně vyřezávané výrobky, lahodné produkty s intenzivní chutí hor apod. Každý řemeslník ochotně a zajímavě povykládá o svých technikách a historii. Vášeň a energii, nápady a absolutní zvládnutí řemesla s velmi důležitou tvořivostí a hlavně lásku k tradicím - to vše jsou hodnoty, které objevíte v řemeslnických dílnách roztroušených po celém údolí.

Poloha: Zobrazte na mapě
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Brixen/Plose (I)
***
San Martino di... (I)
***
Ski Center Lat... (I)
****
Tre Valli (Alp... (I)
***
Val di Fassa (I)
****

Ubytování ve středisku

Hotel_Italia_Val_di_Fiemme_uvodni.jpg
***

Chcete zajistit jiné ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.