Ski Center Latemar, Ski Area Karersee, Jochgrimm (1550m - 2500m)

kraj: Südtirol, Trentino orientale, Veneto

rosengarten_latemar_2.jpg Ski Center Latemar, Ski Area Karersee, Jochgrimm

Čnějící Dolomity nad Latemarem a Rosegartner nabízí v létě svým návštěvníkům rozmanité dny strávené pěší turistikou, odpočinkem, skvělým jídlem a zábavou. Jako každé jiné středisko i Ski Center Latemar je v létě vhodný pro pěší turistiku, ať už se vydáte sami, nebo s průvodcem. Za projití určitě stojí stezka Dos Capel, která mám přiblíží krásy přírody jakou můžete obdivovat v tropech či na rovníku. Jelikož je horská příroda Dolomit velice rozmanitá, tak i cykloturisté si tu najdou velice rychle kvalitní a jejich nárokům odpovídající trasy. Co se týče nordské chůze, v Obereggenu si můžete zakoupit turistickou mapu, znázorňující vhodné cesty a cestičky. A chcete-li svým ratolestem dopřát trochu zábavy, tak jedině na letní bobové dráze Alpine Coaster Gardone. Bobová dráha je otevřená od půlky června do půlky září od 10 do 17hod.

 

Ski Area Karersee je velice oblíbeným střediskem cyklistů. Najdou zde dostatek cyklistických stezek od lehkých až po velmi náročné. Dolomity jsou také cílem motorkářů. Objevovat kouzlo zdejší přírody na silném stroji je opravdu nezapomenutelný zážitek. A protože Dolomity přímo svádí k tomu aby byly slezeny, tak horolezci si zde přijdou taky na své. Ski Area Karersee nabízí i pestrou možnost turistických stezek, ať už se jedná o vysokohorské túry či o lehčí pěšinky v údolích. Toto středisko také nezapomíná ani na milovníky golfu.

 

Jochgrimm je lyžařské středisko tvořené 2 rozmanitými horskými vesničkami Almein a Radein. Je velmi vhodné pro rodinnou dovolenou díky svým lehkým a středně těžkým turistickým stezkám. V horkých letních dnech je možnost se osvěžit buď v horských jezerech, nebo na koupališti. Golfová a tenisová hřiště v tomto regionu samozřejmě chybět také nesmějí.
 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 680 km, od Brna 710 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
****
Cykloturistika
Golf
Wellness
**
Adrenalinové sporty
****
Kultura & zábava
**
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Ritten (I)
**
Tre Valli (Alp... (I)
***
Val di Fassa (I)
****
Val di Fiemme (I)
****

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.