Isola 2000 (2000m - 2610m)

kraj: Alpes du Sud

isola 3.jpg Isola 2000

Isola 2000 je dalším alpským střediskem nacházejícím se na území národního parku Mercatour nedaleko Itálie a známých pláží pobřeží Côte d’Azure. Své návštěvníky láká otevřít brány hor vedoucí k výjimečným přírodním scenériím.


Díky velkému počtu turistických tras můžete prostřednictvím procházek a výletů objevovat krásy místní fauny a flóry za doprovodu místních průvodců či bez nich.


Záleží pouze na Vás zda se rozhodnete pro dovolenou v Alpách ve společnosti rodiny či mezi přáteli, strávit aktivně, nebo dáte raději přednost šarmu kulturního dědictví 17 km vzdálené malebné vesničky. Právě tam bude za obdiv rozhodně stát barokní kostel Sv. Petra, kaple Sv. Anny a kaple Sv. Rocha. Kaple Sv. Rocha byla postavena v 16. století pro zažehnání morové epidemie, která zasáhla většinu obyvatel vesničky, byla zrekonstruována v roce 1877. Kaple za svými zdmi ukrývá nádhernou hvězdu z 12. století a a typický oltář.


Vybrat si také můžete z mnoha nabízených sportovních aktivit jako jsou například tenis, bazén nebo jízda na kole. Velkým lákadlem pro rodiny s dětmi bude jistě místní aquapark, zábavný park či hřiště pro minigolf a paintball.

 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 1178 km, od Brna 1289 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
***
Cykloturistika
***
Golf
Wellness
***
Adrenalinové sporty
**
Kultura & zábava
***
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Auron (F)
****
Le Sauze (F)
***
Pra-Loup a La ... (F)
****
Valberg (F)
***
Vars a Risoul (F)
****

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.