Arêches-Beaufort (1080m - 2300m)

kraj: Savoie

d Areches Beaufort.jpg Arêches-Beaufort

Středisko Arêches – Beaufort nachází přímo v srdci Savojských Alp, konkrétněji mezi Vanoise a Mont-Blanc, je několik kilometrů vzdálené od olympiádou proslulého městečka Albertville. Hory, kouzelná alpská krajina a celková atmosféra Arêches – Beaufort byly a jsou inspirací pro lidského ducha. Středisko Arêches – Beaufort se svou panenskou, šerým dávnověkem nedotčenou přírodou a věčně bílými vrcholky hor je skutečně unikátní lokalitou svého druhu.


O přednostech Arêches – Beaufort se přesvědčíte pokuď se rozhodnete vydat po některých z mnoha horských cestiček naproti pastevcům. Při zdolávání celkem 253 km dlouhých značených tras o úrovních mezi 500 a 3000 metrů nadmořské výšky si můžete prohlédnout typická obydlí reprezentovaná starými dřevěnými chatami. Arêches – Beaufort je obklopeno nádhernou flórou i faunou v podobě kamzíků, srnců, kozorohů nebo svišťů. Jako každé alpské středisko je i Arêches – Beaufort ideální pro turistické nadšence. Příjemnou či náročnější tůru je možné podniknout v rámci jednotlivců, společně s rodinou či v doprovodu průvodce, který vám doporučí trasu pro uspokojení přesně vašich potřeb – trasu kratší, celodenní, vícedenní či dokonce okruh po celé oblasti Beaufortain.


Středisko nabízí i mnoho dalších možností pro strávení příjemného odpoledne, jako jsou např. jízda na koni, horolezectví, kánoistika, tenis, plavecký bazén a pro ty, kteří by dávali přednost nesportovním aktivitám pak kino, divadelní představení či hudební koncerty.

 

Sezóna:
Vzdálenosti:
od Prahy 1072 km, od Brna 1277 km
Map24
Plánovač cest: zadejte svoji adresu pro cestu do střediska

Poloha střediska: zobrazte středisko na mapě
Diskuze ke středisku: 0 příspěvků | zobrazit všechny

HODNOCENÍ

Turistika & nordic walking
***
Cykloturistika
Golf
Wellness
**
Adrenalinové sporty
**
Kultura & zábava
***
* S-Guide hodnocení
* Vaše hodnocení
HOT-LINE: 605 358 853
E-MAIL: info@sguide.cz

Okolní střediska

Destinace
Hodnocení Podmínky
Chamonix Mont-... (F)
****
Courmayeur (I)
***
La Plagne (F)
*****
Les Arcs (F)
*****

Ubytování ve středisku

Chcete zajistit ubytování v tomto středisku?

Vám ho na míru zajistíme.